;

Abazhur Me Shkelqim Dhe Xixa

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur me shkelqim dhe xixa, kaq i vecante vjen per ti dhene nje pamje unike dhomes tuaj.Me drite cilesore e te paster.Permasat: 24 x 44cm Per ti shtuar elegancen ambientit tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur me shkelqim dhe xixa, kaq i vecante vjen per ti dhene nje pamje unike dhomes tuaj.Me drite cilesore e te paster.Permasat: 24 x 44cm Per ti shtuar elegancen ambientit tuaj!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.