;

Abazhur Me Top Futbolli

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur me top futbolli, kaq i bukur dhe terheqes per vogelushet tuaj, perbehet prej materiali plastik jo toksik, i cili vjen me drite cilesore dhe te paster.Permasat: 20 x 30cmDhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj per dhomen e tij te gjumit!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur me top futbolli, kaq i bukur dhe terheqes per vogelushet tuaj, perbehet prej materiali plastik jo toksik, i cili vjen me drite cilesore dhe te paster.Permasat: 20 x 30cmDhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj per dhomen e tij te gjumit!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.