;

Abazhur Per Femije Me Unicorn

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur per femije me unicorn, kaq i bukur dhe i vecante, perfekt per te krijuar nje ambient imagjinar teper te dashur per ta.Vjen me nje drite te paster dhe teper cilesore.Perbehet nga qeramika dhe kartoni.Permasat: 13 x 30cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur per femije me unicorn, kaq i bukur dhe i vecante, perfekt per te krijuar nje ambient imagjinar teper te dashur per ta.Vjen me nje drite te paster dhe teper cilesore.Perbehet nga qeramika dhe kartoni.Permasat: 13 x 30cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.