;

Babagjysh Dekorativ Me Thes

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Babagjysh dekorativ me thes, kaq i bukur perfekt per te dekoruar ambientet tuaj duke i dhene atmosdere festive e te ngrohte shtepise apo zyres tuaj.Permasat: 13 x 30cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babagjysh dekorativ me thes, kaq i bukur perfekt per te dekoruar ambientet tuaj duke i dhene atmosdere festive e te ngrohte shtepise apo zyres tuaj.Permasat: 13 x 30cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.