Pista Me Tren

Detajet e produktit


Pista me tren, loja me argetuese per vogelushet tuaj, pasi treni vendoset siper pistes ai do levize pergjate saj, me tym te vertete, muzike dhe drita femijet do zbaviten kaq shume duke lozur, Ndertuar nga materiale te sigurta per shendetin, Funksionon me bateri.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.