Set Per Djem

Detajet e produktit


Kombinim kaq i bukur per vogelushet tuaj, Me 3 pjese: Bluze + tuta + kapuc, me dizenjo te vecante modern dhe stil, super materiale, Per moshat: 1-2, 2-3, 3-4, 4-5, 5-6 vjec!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.