Kostum Per Vajza

Detajet e produktit


Kostum kaq i bukur per te voglat tuaja, me 2 pjese: bluze + strece, me dizanj modern dhe printe leopardi, material cilesor, bluza vjen ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, per moshat: 4-14 vjec!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.