Topi Fluturues

Detajet e produktit


Topi fluturues, Nje loder argetuese per kedo, Me sensore infra te kuq qe ndjen objektet qe ka afer, Mjafton te ndizni butonin dhe fale 2 helikave ai do flututroje ne ajer, Duhet te mbani doren poshte qe ai te qendroje ne levizje, Me drita Led qe ndricojne dhe ju japin mundesine te lozni edhe ne erresire, Me bateri te rikarikueshme me fishe USB, per moshat mbi 14 vjec!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.