Piano Loder

Detajet e produktit


Piano elektronike loder per femijet e vegjel qe kane pasion muziken, Me 37 celesa,2 këngë demonstruese, 4 këngë ritmi, 2 timbra, butona edhe per ndryshimin e volumit, Vjen e shoqeruar se bashku me mikrofon, Me efekte te ndryshme muzikore dhe drita qe ndricojne, Nje dhurate perfekte per te nxitur dashurine ndaj muzikes dhe zhvillimin e ndjenjes se ritmit tek femijet, Funksionon me bateri. Dimensione: 35 * 19 * 4.5 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.