Pallto Per Vajza

Detajet e produktit


Pallto kaq e bukur per te voglat tuaja, Me qafe dhe dizenjo kaq te lezetshme, Material pellushi i bute, Ne ngjyrat:e kuqe dhe e bardhe, Per moshat: 1-4 vjec!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.