Shtepi Per Femije

Detajet e produktit


Shtepia e vogel per femije, Kaq e bukur per argetimin e tyre, Me nje dizanj te lezetshem dhe nje gardh atyre do ju duket sikur jane brenda nje shtepie te vertete, Ideale per ta vendosur kudo: ne shtepi, kopesht apo aktivitete te ndryshme ne natyre, Vjen se bashku me 50 topa te bute per te lozur brenda saj, Dimensione: 142 x 70 x 110 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

  Perdorues

  07/11/2019 12:51:16

  Pro. One

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

  Perdorues

  21/12/2019 01:09:25

  Tenda