Set Kostumesh

Detajet e produktit


Set kostumesh kaq i bukur qe mamate te kombinohen me vogelushet e tyre , Perfshin: Bluze + tuta me dizanj te lezetshem me Miki Mouse, Super materiale, Bluze ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Per femrat: masa S-2XL, Per femijet: Mosha 2-12 vjec.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.