Kostum Per Femije

Detajet e produktit


Kostum kaq i bukur per femije, Permban 4 pjese: Bluze me kapuc dhe xhepa + jeleke + tuta + kapuc, Dizanj spotiv Nike, Material cilesor pambuku, Kombinuar ne ngjyrat: roze me gri dhe zi me gri. Per moshat: 2-12 vjec.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.