Kostum Per Femije

Detajet e produktit


Kostum kaq i bukur per femije, Me 3 pjese: Bluze + Triko me menge te gjata dhe zinxhire + tuta, Me dizanjo moderne Gucci, materiale cilesore, Kombinuar ne ngjyrat bardh e zi, Per moshat: 4-12 vjec.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.