Kostum Per Vajza

Detajet e produktit


Kostum per vajzat e vogla me 3 pjese: Bluze + Triko me menge te gjata dhe zinxhire + tuta, Me dizenjon e personazhit te dashur Minnie Mouse dhe rruaza, materiale cilesore, Ne ngjyrat: i zi, roze, i bardhe, i kuq dhe blu, Per moshat: 4-12 vjec.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.