Rrake Per Femije

Detajet e produktit


Rrake per femije, Me dizanj kaq te bukur prej pellushi ne forme: elefanti, qenushi apo arushi panda, Mund ti varni ne krevatat apo karrocat e femijeve qe te terhiqni vemendjen e tyre dhe ti argetoni ato, Dimensione: 20 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.