Arushi Teddy

Detajet e produktit


Arushi Teddy vjen ne versionin me te vecante, Me nje dizanj kaq te bukur prej pellushi te bute, Ai mund te flase dhe luaj me vogelushet tuaj, Mban ne dore nje shami sateni te cilen e ngre lart dhe poshte duke i argetuar pa mase, Funksionon me bateri, Dimensione: 30 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.