Kosh Lojerash

Detajet e produktit


Kosh i madh lojerash, Qe femijet tuaj te luajne me lodrat e tyre te sigurt dhe pa frike, I bute dhe i rehatshem, me faqe rrjete qe te mund ta kontrolloni dhe ta shihni cfare ben ne cdo moment, kembe per qendrueshmeri te larte, Dizanj i bukur terheqes me kafshet e pyllit, madhesia: 148 x 66.5 cm. Vjen se bashku edhe me 20 topa plastike dhurate, E pershtashme per mosha mbi 6 muajshe.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.