Ipad Per Femije

Detajet e produktit


Ipad per femije, Nje paisje kaq argetuese por edhe edukative ne te njeten kohe, Me funksione te ndryshme per te mesuar numrat, shkronja, fjale, figura apo veprime matematikore, Madje ne gjuhen angeleze, Me ekran LCD dhe muzike, Dizenjo te bukura me personazhet me te dashur: Spiderman, princeshat e Disney dhe Frozen.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.