Makine Per Femije

Detajet e produktit


Makine kaq e bukur per femijet tuaj Me timon dhe 4 rrota te medha Me drita dhe muzike Me doreze per ta shtyre nga prinderit dhe rreth mbrojtes per sigurine e tyre Dhurata me e bukur per argetimin e tyre duke i bere ata te ndihen sikur po drejtojne nje makine Ngjyra e kalter

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.