Portofol Me Karikim 2 ne 1

Detajet e produktit


Portofoli qe i duhet cdokujt, Me nje dizanj te vecante ai sherben edhe si nje power bank pasi eshte i paisur me karikues per te karikuar telefonin tuaj gjate kohes qe ngelni pa bateri, Kapaciteti: 2500 mAh, Me vend per te vendosur edhe kartat e kreditit, Material cilesor dhe i lehte, Kaq praktik ne perditshmerine tuaj!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.