Pastrues Fytyre Me Vakum

Detajet e produktit


Pastrues fytyre me vakum, paisja qe ju duhet per kujdesin e fytyres suaj, Me ane te teknologjise me fuqi te larte thithese ajo ben pastrimin e thelle dhe te plote te lekures suaj, Ndihmon ne qarkullimin e gjakut dhe heqjen e lekures se vdekur, hap poret, eleminon pikat e zeza dhe te gjitha papasteritie, rrit elasticitetin e lekures fale 4 kokave te saj te nderrueshme, Me 5 nivele thithese qe mund ti zgjidhni sipas deshires, Nuk shkakton aspak dhimbje dhe shmang dëmtimin e indeve delikate të fytyrës, Ka një dizajn profesional të papërshkueshëm nga uji dhe eshte kaq e lehte edhe per tu pastruar, Funksionon me bateri, Mund ta merrni kudo me vete edhe ne udhetimet tuaja, Per nje fytyre te paster qe shkelqen!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.