Fustan Per Femra

Detajet e produktit


Fustan per femra, me 2 xhepa dhe jake golf, dizanj me punim te vecante, material i ngrohte, Teper modern dhe fashion, Ne ngjyrat: gri, gri e hapur dhe e mbyllur.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.