Furce Per Pastrimin e Fytyres

Detajet e produktit


Furce per pastrimin e thelle te lekures se fytyres suaj, Prej silikoni, një mjet i dobishëm për të bërë pastrimin e perditshem te lekures nga papastertite, largon make upin me mire sesa pastrimi manual dhe lejon qe produktet e kujdesit personal te depertojne thelle ne lekuren tuaj, Permireson ne menyre te vazhdueshme gjendjen e lekures, zbut rrudhat dhe largon poret dhe pikat e zeza, Mjafton thjesht ta masazhoni ne fytyren tuaj, Pastrohet mjaft thjeshte!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.