Depilator Per Femra

Detajet e produktit


Depilator per femra Sokany, Per largimin e shpejte te qimeve dhe pa dhimbje, Pret ne menyre efikase ato duke lene lekuren tuaj te bute dhe pa iiritim, Dizenjuar per perdorim ne te thate apo edhe ne uje, Funksionon me bateri, Dimensione: 20 x 11 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.