Shampo Per Floket

Detajet e produktit


Shampo per floket me formule Ultra hidratuese pastron butësisht flokët pa hequr ngjyrën, me perberes kryesore te Vitamina E, Omega 3, Omega 9 dhe vaj argani ndihmojnë në rivendosjen e gjallërisë dhe forcës së flokëve të dëmtuar, Le flokun e bute dhe te shendetshem, Sasia: 400 ml.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.