Makine qethese adler

Detajet e produktit


Makine qethese per meshkuj Adler Modeli: AD 2813, Kodi: MQ12419, Per rruajtje me precizion te larte dhe rezultate te shpejta, tehe mjaft te mprehta prej celiku inoks, Forme ergonomike qe siguron komoditetin e perdorimit, Me 7 cilesime te ndryshme te gjatesise qe do ju ndihmojne per te krijuar stilin e preferuar, Ne paketim vjen se bashku me karikuesin, vajin dhe furcen per pastrim. Fuqia: 10 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.