Depilator Kemei

Detajet e produktit


Depilator per femra Kemei Modeli: KM-6199 A, me nje cilesi te larte perfekt per largimin e qimeve me rrenje nga lekura juaj ne menyre te shpejte dhe efektive, Projektuar për tu përshtatur lehte me konturet e trupit tuaj duke larguar edhe qimet me te imeta me gjatesi 0.5 mm nga cdo zone e trupit si: krahe, kembe, sqetulla dhe zonen e bikinit, Vjen se bashku edhe me nje koke shtese per pastrimin e kallove te kembes, me 2 nivele shpejtesie, Bateri e rikarikueshme, Koha e perdorimit: 30 minuta, Gjatësia e kabllit: 1.5 m.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.