Bluze Per Femra

Detajet e produktit


Bluze per femra casual, me dizenjo moderne, Material pambuk, ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, Masat: S-XL.

10/04/2019 08:59:32

Mbrojtja e Blerësit
  • Kthim i plotë nëse produkti është i dëmtuar
  • Kthim i plotë / pjesshëm nëse produkti nuk është siç përshkruhet