Bluze Per Femra

Detajet e produktit


Bluze per femra casual, me dizenjo moderne, Material pambuku, Lehte per ta kombinuar, Ne ngjyrat: e verdhe, e kuqe, e bardhe dhe puder, Masat: s, m ,l, xl.

09/04/2019 07:44:38

Mbrojtja e Blerësit
  • Kthim i plotë nëse produkti është i dëmtuar
  • Kthim i plotë / pjesshëm nëse produkti nuk është siç përshkruhet