Pjaster flokesh mesko

Detajet e produktit


Pjaster Flokesh Mesko, Modeli: MS2311, Kodi:PJS11876, Dizanj estetik i kombinuar me prakticitetin, perfekte per drejtimin e flokeve ne pak minuta, Pajisur me pllaka qeramike qe sigurojnë drejtimin e sigurt te flokeve, Përshtatet në mënyrë të përkryer me fijet e flokëve tuaj , Nxehet ne nje kohe te shkurter, Me buton per fikje dhe ndezje dhe indikator drite, Fuqia: 32 W. Permasat e pllakave: 20 x 90 mm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.