Kostum Per Femra

Detajet e produktit


Kostum per femra, Perfshin Xhakete + Pantallona, Stil serioz dhe teper elegant, Materiale cilesore, Ne ngjyrat: blu, mustarde, e kuqe, roze dhe i bardhe, Masat: S, M, L.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                              

  Perdorues

  10/02/2020 06:36:13

  Sa kushtojn kostumet