Aksesore Per Floket

Detajet e produktit


Aksesor qe do ju ndihmoje ne kapjen e flokeve ne stilin aq praktik dhe te preferuar nga te gjitha vajzat, Ne menyren me te thjeshte te mundshme ne vetem 3 hapa: Mjafton thjesht te mbeshtillni floket rreth aksesorit,ta mbertheni ate dhe me pas ta fiksoni me nje lidhese flokesh, Keshtu ju do keni modelin e flokeve te deshiruar ne vetem pak kohe!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                              

  Perdorues

  19/03/2019 09:31:10

  9900 lek, po sa cop Jane ?