Set Pedikyri Panasonic

Detajet e produktit


Set Pedikyri për thonjtë Panasonic Modeli: ES 2502P803, Kodi: GLO03, Nje pajisje qe kujdeset ne menyre profesionale për lëkurën e këmbëve tuaja dhe pllakat e thonjve ne komoditetin e shtepise suaj, Me 2 nivele te ndryshme shpejtesie, Funksionon me bateri.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.