Pallto Per Femra

Detajet e produktit


Pallto per femra, ngjyre e kalter me rrip ne pjesen e belit Teper stil dhe moderne Material i plote dhe i ngrohte Masat S, M, L, XL

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                              

  Perdorues

  08/12/2018 01:17:08

  A keni pallto te tille ngjyre bezhe te hapur masa 36 (xs) . Ne pritje te pergjigjes flm