pjaster bomann hc 892 cb

Detajet e produktit


PJASTER Bomann Modeli HC 892 CB, PS0003 me nje dizanj shume unik i cili ofron liri gjate shtrirjes se flokeve Me temperature konstante 180 grade dhe buton on/off Pllake qeramike me prekje te bute e cila nuk demton floket Ngrohje e shpejte Permasat: 12.5 x 14 x 29 cm Fuqia: 40W

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.