L’Erboristica Aloe Bio 50 Crema Viso. 50 ml.

Detajet e produktit


Krem i butë për fytyrën që përmban nivele të larta të lëngut organik aloe vera,i cili është qetësues,hidratues,revitalizues dhe i pasur me polisakaride,vitamina dhe kripëra minerale.Një kombinim i faktorëve natyral të hidratimit, me ekstraktin e algave të kuqe,mbajnë ujin, duke garantuar një nivel optimal të hidratimit gjatë tërë ditës.Kompleksi i vitaminave E, C dhe F, i kombinuar me retinol dhe acidin hialuronik,krijojnë një veprim anti-rrudhë,detoksifikimin dhe mbrojtjen e lëkurës.Veprimi përforcues i agjenteve të kolagjenit kundërshton formimin e radikalëve të lirë dhe lufton shenjat e lodhjes. 50 ml. Made in Italy.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.