Arcocere Velour Cera a Caldo Hot Wax.Miele Honey 1000 gr.

Detajet e produktit

MARKA Velour
GJINIA Femer


00398- – Linja e Velourit të dyllit garanton heqjen e fijeve të gjata,duke e lënë lëkurën të pastër, të butë. Heqja e fijrvr me këtë dyllë është e përshtatshme për tu përdorur në pjesët e trupit të zgjeruar dhe nuk kërkon përdorimin e shiritave për heqjen. Eshtë e butë dhe thahet shpejt. Kodi E5271 Made in Italia.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.