Invidia NORMALIZZANTE CUTE GRASSA E CAPELLI SECCHI 1000 ml

Detajet e produktit


Shampo kryesisht për flokë të thatë me acid hialuronik dhe lecitin. Realizon pastrimin e lëkurës së kokës nga zbokthi gjithashtu dhe siguron hidratimin e flokëve , duke i kthyer ato në flokë normal për një kohë të shkurtër . 1000 ml Made in Italy

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.