Brisqet DERBY Extra

Detajet e produktit

MARKA DERBY
GJINIA Mashkull


Brisqe me dy pjesë nga Derby me jetëgjatësi. Është një zgjedhje popullore për bigat me lagështi. Këto brisqe çelik inox janë të veshura më tej me platin për të siguruar një rruajtje të qetë, të sigurt dhe pa irritim.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.