Grirese Ushqimesh Sonifer

Detajet e produktit


Grirese Ushqimesh elektrike Sonifer Modeli: SF-8051, Me nje dizanj modern ideal per grirjen e cdo lloj ushqimi duke kursyer dhe lehtesuar jeten ne kuzhinen tuaj, Grini gjithcka si frutat, perimet apo edhe mishin per pergatitjen e qofteve te shijshme, Me 2 ene te ndryshme per grirje me kapacitet: 200 dhe 500 ml per me shume prakticitet, Me tehe grirje material celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt, teper e sigurt ne perdorim, Fuqia: 250 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.