Mikser Dore

Detajet e produktit


Mikser Dore Sonifer Modeli: SF-7017, Ideal per rrahjen e vezeve apo pergatitjes se brumit te embelsirave tuaja te preferuara, me 5 nivele shpejtesie dhe 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, zhurme e ulet, Fuqia: 500 W, Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.