Ekspres Kafeje Finlux

Detajet e produktit


Ekspres Kafeje Finlux, Per te gjithe ju adhuruesit e kafes ekspres, me nje dizanj te stilit modern, ju lejon ta pergatisni ne menyren me te thjeshte me arome te kendshme dhe krem, trup ndertuar nga material celiku inoks, Rezervuari uji me kapacitet 1.6 L i cili mund te hiqet,Presioni 15 Bar, Me mbrojtje nga mbinxehja, Fuqia: 850 W, Per perdorim në çdo shtëpi apo zyra.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.