Friteze Haeger

Detajet e produktit


Friteze Per skuqje Haeger Modeli: HG-5292 e cila do ju ndihmoje per gatimin e ushqimeve tuaja te preferuara me avull, pa vaj dhe pa yndyrna, Gatuani gjithcka si patatet, mishin apo pule, Me kontoll te temperatures dhe shperndarje te njetrajtshme te nxehtesise, Dizanji i saj i vecante nuk lejon perhapjen e aromave apo tymit gjate gatimit, Per gatime te shpejta dhe te shijshme edhe duke kursyer energjie, Shume praktike dhe e lehte ne perdorim!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.