Ngrohes Elektrik

Detajet e produktit


Ngrohes elektrik me flake artificiale qe duken si reale, Me nje dizanj te lezetshem dhe te vogel eshte i pershtatshem per ngrohjen e cdo ambineti si: shtepi apo zyra, temperature e rregullueshme, Paisur edhe me telekomande per kontroll nga larg, Per ju qe pelqeni eleganten dhe modernen, Fuqia: 1000 W, Dimensione: 22 x 16 x 13 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.