Smartwatch Z7

Detajet e produktit


Smartwatch Z7, Me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet si pedometer, mat rrahjet e zemres, presionin e gjakut, kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin etj, Paisur edhe me funksion per alarm, kalendar apo makine llogaritese, Ekran me madhesi: 1.3 inç dhe rezolucion 160 * 80 pixel, Rezistente edhe ndaj ujit.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.