Smartwatch Per Femije

Detajet e produktit


Smartwatch Per Femije Modeli: Q12, Fale numrit te madh te funksioneve ju jep mundesine te kontrolloni femijen tuaj ne cdo moment te dites, Mund te shikoni vendodhjen e tyre fale GPS dhe ta telefononi ne cdo moment, Madhesia e ekranit: 1.44 inch me rezolucion 128 * 128 pixel, Me drite, kamera dhe alarm, Suporton sistemin IOS dhe Android , Kapaciteti i bateri : 400mAh, Ora është shumë tërheqëse dhe nuk është shumë e rëndë per doren e fëmijës suaj, rrip silikoni me dizanj te bukur, rezistente edhe ndaj ujit, Mund ta përdorin atë si një orë të rregullt dhe do të bëhet një mjet shume i mire komunikimi mes jush dhe fëmijës suaj.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  20/12/2019 09:28:27

  A mund t'a porosis këtë oren

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  21/12/2019 10:51:12

  Desha te porosis ket oren

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  23/12/2019 06:00:52

  A punon me çdo operator celular apo me ndonjë në vecanti?