Kasetofon Per Makine

Detajet e produktit


Kasetofon per makinen tuaj Modeli: Mp5 Player, Qe te argetoheni gjate udhetimeve tuaja, Me ekran LCD me madhesi 4,1 inch dhe butona kontrolli, Rezolucioni: 800 * 480, tregon oren, Me 2 porta Usb per te degjuar muziken e preferuar apo karikuar telefonin, Suporton radion FM dhe karte SD, Ofron opsionin e zgjedhjes se gjuhes, Me pult kontrolli, Fuqia: 4 x 50 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.