Grirese Ushqimesh Nutrimax

Detajet e produktit


Grirese Ushqimesh Nutrimax Kodi: VP0614, i domosdoshëm në çdo shtëpi apo kuzhinë profesionale, Jashtezakonisht praktik, dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj: perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim,Tehe te mprehta prej celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt, Shpejtesia: 21000 rpm, ene qelqi me kapaciteti: 1200 ml, Kordoni elektrik me gjatesi: 1 m, Me 2 nivele shpejtesie per te zgjedhur, Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Fuqia: 350 W. Dimensione: 26 x 19 x 11 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.