Projektror dritash per festa

Detajet e produktit


Projektor me drita per te zbukuruar dhe dhene gjalleri ambienteve tuaja gjate festave ?????? Mund ta vendosni ne oborr dhe efekti qe do pasyrohet ne muret e shtepise suaj do jete mahnites ?? Pajisur me drita LED shumengjyreshe , ju ofron nje pamje të ndritshme dhe shume festive?? Shfaq pika , floke bore , babagjysha , peme etj ?????????????? Mund ta perdorni ne ambientet e brendshme apo te jashtme ?? Me modele te ndryshme dizenjosh per festat e fundvitit???????????????? I papershkrueshem nga uji?? Vendoset deri 25 metra larg ?? Me pult komandimi per te ndryshuar efektet dhe ngjyrat?? Gjithashtu me funksion timer ?? Drite e fuqishme qe nuk zbehet.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.